Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

''Fakt'': Namierzono kosmitów teleskopami z USA!


AplauZ

Są kosmici ?  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. S? kosmici ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

''Fakt'': Namierzono kosmitów teleskopami z USA! Szykują inwazję!

 

 

Trzy statki kosmitów - największy z nich ma 320 km średnicy - pędzą w

kierunku Ziemi, znajdują się obecnie w pobliżu Jowisza - piszą amerykański

tygodnik Weekly World News i niemiecka gazeta "Bild", powołując się na

naukowców związanych z programem SETI

8872b95990d39f5980c314c97da4669e74ebb9e8.jpg

 

Prowadzony od 50 lat pozarządowy program SETI zajmuje się poszukiwaniem pozaziemskiej inteligencji.

Jeden z głównych ekspertów programu profesor John Malley, ujawnił, że naukowcy już

poinformowali rząd amerykański o nadciągającej groźbie.

 

  • Przy tej prędkości, statki dotrą do Ziemi w listopadzie. Będzie można obserwować je za pomocą teleskopów, gdy we wrześniu miną Marsa - dodaje Malley.

 

Statki wykrył system wyszukiwawczy HAARP zainstalowany na Alasce. Według Malleya,

w sierpniu rząd USA zacznie przygotowywać swoich obywateli na wojnę z kosmitami,

gdyż najazd ma zostać odparty - uzupełnia Malley

 

Niewykluczone, że nadlatujące statki kosmiczne mają wesprzeć flotyllę kosmitów operującą na Ziemi od kilku lat. Od 2004 r. - jak podaje portal abovetopsecret.com,

powołując się na dokumenty przygotowane niedawno dla

prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa przez rządową agendę zajmującą się

Kosmosem - USA są zaangażowane w "wojnę" z UFO.

 

Bazą Kosmitów ma być Antarktyda i dno otaczających ją oceanów.

Już 10 czerwca 2004 r. potężna flota UFO wyłoniła się nagle na południowej

półkuli i doleciała do miasta Guadalajara w Meksyku, po czym zawróciła.

 

 

Od tamtego dnia zanotowano na wodach południowej półkuli wiele incydentów związanych z UFO.

Być może w najbliższych kilku miesiącach przybędzie takich zdarzeń i to nie tylko na półkuli południowej.

 

Źródło: Fakt.pl

Hue

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aaaaaaaaaaaaa kurwa oni "wyssom" nam "móski"

 

yhym, kurwa zaraz będą frytki z kosmosu lecieć -.-

 

No kurwa zajebiście gdzie i kiedy ?

To może się załapię

s2c77Oa.png

Opublikowano

yhym, kurwa zaraz będą frytki z kosmosu lecieć -.-

 

@Ankieta

Nie ma ich.

 

No kurwa zajebiście gdzie i kiedy ?

To może się załapię

Nie wiem, boga spytaj

Specjalista
Opublikowano

Czekamy do Listopada :)

Ciekawe dlaczego podają ,że ''UFO'' ma lepszą technologię od naszej np. statek 320km średnicy o.O

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Tak kurwa pierw nas wydymają później zjedzą :)

 

oni już kurwa wiedzą gdzie będą mieć swoją bazę , pierw przylecą do Polski wydymają Dodę i będą napierdalać w USA :P

narutotagkopia.jpg

 

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Opublikowano

SS or it didn't happen.

Od kiedy to Fakt jest dobrym źródłem informacji?

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

yyy... mleko >? to moja odpowiedz, Dziękuję wszystkim słuchaczom za przeczytanie tej wypowiedzi dziękuję jeszcze raz i do widzenia.

Opublikowano

@WodnyGłaz

Ja nie wiem co robią z Tobą w domu...

Mi sie wydaje że coś tam istnieje , jest miliard galaktyk . xD

Ale raczej nie :X

Piszczie dalej

Hue

Opublikowano

Nic nie robią :) możesz sb myśleć co chcesz :> nie zabronię Ci tego ..

to moja odpowiedź , nie potrzebnie ją komentujesz

narutotagkopia.jpg

 

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Opublikowano

Ciekawe ciekawe.. Ja tam myślę, że coś i może w tym jest. Sami na świecie na pewno nie jesteśmy.

Szkoda tylko, że ten artykuł napisali redaktorzy "FAKTu" ;d

EMPTY :C

Opublikowano

moja odpowiedź w ankiecie: yyy...mleko :>?

 

Możliwe że w kosmosie jest jakaś planeta na której żyją jakieś ufoludki, ale żeby zaraz do nas przylatywać? niby w jakim celu ja się pytam.. chociaż fajnie by było zobaczyć ufoludka :D

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Słuchaj się faktu, to w zimę będziesz w sandałach popierdalał.

Kolejna bajka, coś w stylu koniec świata. -.-

g0Tef.jpg

Opublikowano

To by było coś. :)

Mam nadzieję że za mojego życia coś odkryją... :)

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Opublikowano

Ciekawe .... sami nie jestesmy na 100 % ale czemu filmy gazety ludzie i wszystko inne pierdola glupoty ze oni maja lepsza technologie od nas od polakow na pewno ale z kad wiadomo ze cos maja nie wiemy nawet ze istnieja mi sie wydaje ze szef Faktu jedzie na wakacje i musi kase zarobic czyli dal cos o kosmitach i ludzie czytaja :)

Opublikowano

''Fakt'': Namierzono kosmitów teleskopami z USA!

haha to ja panu już kurwa podziękuje na wstepie, dalej nawet nie czytam.

Opublikowano

Myslę że tym wechikułem steruje Lech Kaczyński A w wiezy kontroli lotów na planecie NJX34b siedzi jego brat.

Weteran
Opublikowano

Ehh, czytałem to w fakcie.Po prostu nie mają o czym pisać i zrobią z najmniejszej plotki nie wyobrażalną katastrofe.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

@dordo27

 

Fakt to jest strona , magazyn. ;]

Coś Ci się w główce pomieszało , polecam pomyśleć przed napisaniem czegoś. ;]

Hue

Opublikowano

Byłem na oficjalnej stronie tego całego projektu SETI i nic nie znalazłem na ten temat. Fakt znowu coś sobie wyimaginował :/

Opublikowano

Ehh, czytałem to w fakcie.Po prostu nie mają o czym pisać i zrobią z najmniejszej plotki nie wyobrażalną katastrofe.

Racja, Fakt pewnie mało zarabia, więc wymyślili sensacje rewelacje żeby tylko zarobić na ludziach...

1280314365-U1.png

Opublikowano

Ja pierdolę nie ma ją już naprawdę co pisać .... Niedługo napiszą na głownej stronie że buta zgubiłem...

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...